רוצים חוויה בלתי נשכחת עם כוכבי הילדים ואלופי הארץ בברייקדאנס?? סדנאות ריקוד לכל אירוע בקצב אומנויות הרחוב. מדריכים כריזמטיים ומקצועיים יסחפו אתכם ואת הקהל לרקוד באווירה שמחה ותוססת. סדנת ריקוד סוחפת וקצבית עם מיטב אומני הברייקרהוליקס המובילים בישראל, בה תחשפו לכל עולם היפ הופ הכוללים בתוכם סדנאות ומופעים.

מגוון סדנאות ריקוד לילדים נוער ומבוגרים עם הברייקרהוליקס.

  • סדנאות לימי הולדת
  • סדנאות לביה"ס ופעילויות נוער
  • סדנאות לימי כיף ולקייטנות
  • סדנאות לאירועים פרטיים
  • סדנאות לאירועי רחוב

סדנת ריקוד – כולם קופצים רוקדים

סדנה "כולם קופצים רוקדים"

מטרת הסדנה: הקניית את יסודות המחול בסגנון הברייקדאנס והיפ הופ בחוויה כייפית ומעשירה על ידי תנועה ומוזיקה.

משך הסדנה: שעה ( יש אשפרות להאריך או לקצר לפי רצון הלקוח)

כמות משתתפים: עד 20 ילדים לכל מדריך

תוכן: תחילה כל הקבוצה יחדיו תעבורנה כניסה לעולם הברייקדאנס והיפ הופ ע"י חימום השרירים והמפרקים קצת נזוז ונכנס לקצב הביט.לאחר כ 20 דקות נחלק את התלמידים  לקבוצות , כאשר כל קבוצה תמנה כ 8-15 ילדים/בוגרים. נלמד את המאפיינים הבסיסים של אומנות הבי באוינג, טופ רוק, פוט רוק, פירזים. ולבסוף נפתח תחרות ריקודים בין בהשתתפות כולם על מנת שכל אחד יוכל להפגין את כישוריו החדשים.

 להזמנת סדנאות ברייקדאנס והיפ הופ

  חייגו: 03-6290612 /050-8478958

סדנת ריקוד ברייקדאנס והיפ הופ

סדנה "קצת יותר" סדנה ברייקדאנס והיפ הופ כהפעלה לאירועים

מטרת הסדנה: הקניית הבנה חינוכית, להתמכרות חיובית לכל קהל באמצעות הברייקדאנס והיפ הופ. חוויה כיפית ומעשירה, על ידי תנועה ומוזיקה.

תוכן: צוות רקדני הברייקרהוליקס יהממו את הקהל במופע פתיחה בלתי נשכח והכול באווירת סצנת היפ הופ והראפ מחו"ל. הכוריאוגרפיה בנויה מקומבינציה משולבת ואחידה ועד לסולו של כל רקדן בנפרד.לריקוד מספר מרכיבים המשתלבים יחד ויוצרים את ריקודהברייקדאנס.הריקוד משולב בתרגילי קרובאטיקה.

לאחר המופע, מנהל הלהקה ישוחח בקצרה עם הקהל על "תרבות רחוב" וסצנת ההיפ הופ בארץ.כיצד התפתחה התרבות.כיצד מנווטים התמכרות מסמים, אלכוהול ואלימות למקום בריא, מלא באהבה וכבוד, לתרבות המתפתחת כיום גם בישראל, בקרב בני הנוער ברחבי הארץ.

לאחר מכן, ידגימו  צוות הרקדנים לקהל קטעי ריקוד מעולם ההיפ הופ ,ובנוסף יקחו צוות הרקדנים נציגים מהקהללבמה וישתפו אותם  בקטעי ריקוד מקוריים.

להזמנת סדנאות ברייקדאנס והיפ הופ חייגו:  050-8478958

סדנאות לילדים ונוער

סדנת ברייקדאנס לילדים

מטרת הסדנה : להקנות את יסודות המחול בסגנון הברייקדאנס בחוויה כייפית ומעשירה על ידי תנועה ומוזיקה

משך הסדנה: שעה (יש אפשרות להאריך או לקצרלפי רצון הלקח)

כמות משתתפים: עד 20 ילדים לכל מדריך.(אין הגבלה)

שלב 1: הכרות ראשונה ע"י דו שיח בין המדריך לילדים על עולם הברייקדאנס מסע בזמן לתחילתו של סגנון ריקוד שהתפתח ברחובות ארה"ב והפך לתרבות רחוב בכל רחביי העולם.לאחר הרצאה קצרה שתכניס את כולם לסקרנות אנחנו מתחילים לרקוד את תנועות הבסיס על ידי חימום הגוף.

שלב 2: נלמד את המאפיינים הבסיסים של אומנות הרחוב :הבי באוינג, טופ רוק, פוט רוק, פירזים. בסוף השיעור כל ילד יידע את שפת הברייקדאנס ולהרגיש שהם מסוגלים להיכנס למעגל ולהיות חלק מעולם חדש – הברייקדאנס.

שלב 3: עבודה על טכניקה ע"י מתיחות והכנה לתרגילי אקרובאטיקה שהם בעצם סימני הברייקדאנס המובהקים –  "פאור מובזס" ואקרובאלנס.בתום הסדנה נפתח מעגל ברייקדאנס בו כל ילד ייתן את אימפרוביזציה, ביטוי עצמי ביצירה שלו.

ניתן לרכוש חולצה של BreakerHolics  לכל ילד בתשלום

לפרטים והזמנת סדנאות ברייקדאנס חייגו :050-8478958

סדנת גרפיטי

סדנת גרפיטי

חוויה מהנה ומדליקה,בה תחשפו לעולם האומנות הגרפיטי,כל ילד וילדה יהנו מחולצה שיעצבו לעצמם עם מגוון רחב של צבעים ויקבל אותה מתנה.

לאחר פעילות ברייקדאנס\היפ הופ שתכניס אתכם לקצב,נלמד כמה טכניקות מעולם ההיפ הופ וצעדי ריקוד ,בתום הפעילות כל אחד ואחת יקבלו חולצה בה יעצבו להם גרפיטי מדליק.

לפרטים והזמנות לסדנת גרפיטי חייגו : 050-8478958

מעגל ברייקדאנס

סדנת ברייקדאנס והיפ הופ

אירועי רחוב – סדנאות ברייקדאנס

מעגלי פריסטייל

סדנאות היפ הופ

סדנת היפ הופ

סדנאות ברייקדאנס והיפ הופ

סדנת גרפיטי

סדנאות ברייקדאנס

סדנת ברייקדאנס

אירועי רחוב

סדנת גרפיטי

סדנאות והפעלות עם הברייקרהוליקס